MOTOROLA VHF DP1400 Profesionali radijo stotelė

Kategorija: Produkto kodas: MDH01JDC9JC2AN Žyma:

312,00 

DP1400 – puikus sprendimas nuolat besiplečiančiam verslui, nes pagrindinė šio modelio savybė – gebėjimas veikti tiek analoginiu, tiek skaitmeniniu režimu. Stotelė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, taip pat patobulintos jos techninės charakteristikos, kurios leidžia lengvai ją suderinti su kitomis MOTOTRBO serijos radijo stotelėmis. Ši pažangi, nešiojama radijo stotelė atitinka IP54 standartą – atspari dulkėms ir drėgmei, bei turi du programuojamus mygtukus, kurie leidžia lengvai pasinaudoti dažnai naudojamomis funkcijomis. Radijo stotelės kaina nurodyta be skaitmeninio režimo su standartine komplektacija:

Li Ion 1600mAh akumuliatorius;

Ilga VHF  antena;

Akumuliatoriaus įkroviklis;

Laikiklis už diržo;

Pristatymas: pagal išankstinį užsakymą

Turime sandėlyje

Pirkti dabar

Aprašymas

Motorola DP1400 radijo stotelė – paprasta balso perdavimo ranga kasdieniam naudotojui, norinčiam palaikyti ryšį. Tai puikus pasirinkimas jei norite maksimaliai efektyvaus ryšio su bendradarbiais. Tikitės, kad Jūsų radijo stotys bus prieinamos, tačiau pritaikomos Jūsų poreikiams, tobulėjančios kartu su Jumis. Dabar jau yra nešiojama radijo stotelė, kuri suteikia itin aukštos kokybės ryšį šiandien, ir aiškų, bei švarų skaitmeninį balsinį ryšį tuomet, kai jūs esate pasiruošę.

Apjunkite ir koordinuokite savo komandą – DP1400 nešiojamos dvipusio ryšio radijo stotys yra retabilus sprendimas siekiant užtikrinti ryšį tarp darbuotojų komandų, koordinavimą ir bendradarbiavimą. Ergonomiškumas, sklandus ryšys ir gera garso kokybė padidins Jūsų darbuotojų darbo našumą.

Universali ir galinga MOTOTRBO™ radijo stotis suderina dvipusio radijo ryšio funkcionalumą su pažangiausiomis analoginėmis ir skaitmeninėmis technologijomis. MOTOTRBO portfelis siūlo tinkamą įrenginį, tinkamam naudotojui, nuo nešiojamų tik balsinio ryšio stotelių iki funkcijomis turtingų balso ir duomenų perdavimo stotelių.

Motorola DP1400 radijo stotelės, veikiančios tiek analoginiu, tiek skaitmeniniu režimu, pasižymi visais moderniausių technologijų privalumais, nuo puikios garso kokybės iki didesnės ryšio aprėpties ir ilgesnio baterijos tarnavimo laiko. Šioje prieinamoje ir suderintoje su pažangiomis MOTOTRBO funkcijomis nešiojamoje radijo stotelėje, Jūs rasite esmines funkcijas skirtas verslui, pavyzdžiui, perdavimo nutraukimas, kai yra būtina suteikti prioritetą ypatingos svarbos pokalbiui reikiamu momentu.

Jūs taip pat galite pasirinkti tik analoginio ryšio radijo stotį DP1400 ir atverti skaitmeninio ryšio galimybes tinkamu momentu: viskas ko reikia yra paprastas programinis atnaujinimas. Kokį modelį bepasirinktumėte, DP1400 veikia sklandžiai su visomis jūsų turimomis radijo stotimis. Pagerinkite  savo veiklos našumą su lengvai naudojama balso perdavimo įranga, skirta būtent jums.

Pilna stotelės aprašymą lietuvių kalba rasite čia.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie nešiojamas radijo stotis MOTOTRBO™ DP1400, apsilankykite čia.

P.S. Stotelė nesuprogramuota jokiems dažniams.

Kaip ir visoms profesionalioms stotelėms, DP1400 reikalingas išskirtas dažnis, ir leidimas registruojant jas Ryšių Reguliavimo Tarnyboje (RRT)
Todėl prieš įsigydami stotelę užpildykite “prašymo skirti radijo dažnį (kanalą) formą” čia.
ir gaukite iš RRT leidimą konkrečiam dažniui, kurį mes įrašysime į šią stotelę.
Nesuprogramuotos stotelės – NEVEIKS.

O jei kiltų klausimų dėl programavimo ar dažnio įsigyjimo – drąsiai kreipkitės 🙂

 

Papildoma informacija

Tipas

Dažnių ruožas

, ,

Kanalų kiekis

Kanalo talpa

Siuntimo galia

,

Maitinimo įtampa

Ryšys

,

Koduotas signalas

Atsparumo lygis

Perdavimo nutraukimas

Darbinė temperatūra

Standartai

Matmenys

Svoris

Komplektacija

Modelis

Instrukcijos ir dokumentacija

Specifikacija

Brošiura