Padėkime

Ukrainai kartu

Aš, Stanislovas Vyšniauskas, kreipiuosi į Jus kaip įmonių UAB „Info S“, VšĮ „Everesto link“ vadovas, alpinistas ir žmogus, norintis padėti Ukrainai.

Reguliariai palaikydami ryšį su Ukranos alpinizmo atstovais (https://kuluarpohod.com/ articles/kuluar-social/kuluarhelp/) bei Ukrainos kariškiais, iš pastarųjų gavome prašymą, pagal galimybes, suteikti racijų bei dronų.

Daugiau apie paramą racijomis rasite čia.

Daugiau apie paramą dronais rasite čia.

2022 m. kovo mėnesį kartu su Jumis padėjome ukrainiečiams akcijoje “Nupirk radijo stotelių Ukrainai”. Jūsų dėka per porą dienų buvo surinkta ir išsiųsta 60 vnt. radijo stotelių, prisidėjus įmonei iš viso pateikta net 594 vnt. radijo stotelių. Ši įranga pasiekė padalinius Kijeve, Nižine, Bila Cerkva, Zaporožėje, Žitomyre, Umane ir Čerkasuose. Jos buvo naudojamos operatyviam ryšiui palaikyti trumpuose atstumuose ir padėjo Ukrainos gynėjams lengviau komunikuoti tarpusavyje.

Norėdami Jums įrodyti patikimumą šioje iniciatyvoje, teikiame žemiau esančią informaciją.

UKRAINIEČIŲ
KARIŲ KREIPIMASIS

2022-03

GYNĖJAI SU GAUTOMIS RACIJOMIS

2022-03

LIETUVOS-UKRAINOS
VĖLIAVA EVERESTE

Taip pat 2022 metais iškėlėmę Ukrainos-Lietuvos taikos vėliavą aukščiausiame pasaulio taške – Evereste.

UKRAINIEČIŲ
PAGALBOS PRAŠYMAS

2023-03

Šiuo metu į mus kreipėsi kariškiai iš Bachmuto, 3 bataliono 93 mechanizuotos brigados „Cold Yar“.

93 mechanizuotoji brigada ,,Cold Yar” labai prašo dronų bei racijų. Mūsų įmonei visu tuo parūpinti būtų per didelė našta, todėl prašome visų, galinčių padėti, pagal galimybę kartu prisidėti ir suteikti paramą Ukrainai. Kaip sakoma ir vienos racijos užtenka bet ir šimto per mažai…

Pasak ukrainiečių, labai daug dronų prarandama dėl radioelektroninės kovos. Kuo dronas geresnis ir galintis iš toliau apžvelgti vietoves, tuo jis mažiau gali būti paveikiamas radioelektroninių signalų. Dalis dronų numušama automatiniais ginklais, tačiau ukrainiečių dronams didžiausią problemą kelia radioelektroninis poveikis iš „orkų“ pusės. Jei dronas nukrinta ukrainiečių zonoje, jį dar galima susigrąžinti, bet jei nukrinta už šios zonos ribų – tai beveik neįmanoma. Tad dronų reikia nuolat. Kuo jie geresni, tuo sunkiau pasiekiami priešininko radioelektroninių signalų.

2022 m. kovo mėnesį reikėjo visokių racijų, net ir paprastų belicencinių. Šiuo metu reikia tik racijų į frontą – labai reikia! Didžiausias poreikis radijo stotims – Motorola DP4000 bei Motorola R7a serijoms (p.s. dažnai šias radijo stotis galima išvysti iš fronto pateiktuose video)

VYKSTANT LABAI ĮNIRTINGAI KOVAI SU „ORKAIS“, KARIŠKIAI GYVENA IR ĮPRASTĄ GYVENIMĄ KARO SĄLYGOMIS

Ukrainos ginkluotosios pajėgos už kiekvieną padovanotą droną arba racijas norėtų įteikti oficialią Ukrainos ginkluotų karinių pajėgų padėką. Kaip pvz. pateikiame mūsų įmonei skirtą padėką, taip pat ukrainiečiai atsiuntė ir nuotraukų su perduotu dronu.

P.S. Kadangi vyksta karas ir ne visada kariškiai gali iškart pateikti padėką, tai gali užtrukti.

Taip pat jie prašo, kad padėką nuo karinių pajėgų pateiktų, jei bus perduotas, kad ir pigiausias dronas arba bent dvi racijos.

Taip pat pagal pageidavimą, kariškiai ant drono ar racijų mielai užrašytų dovanotojo vardą ar įmonės pavadinimą.

RACIJOS SU
ASMENINIAIS VARDAIS

PRISIDĖTI GALIMA
PERDUODANT ŠIĄ ĮRANGĄ:

Racijos Motorola DP4000 serijos arba R7a

Be abejo, racijas galima gauti bet kur, svarbu, kad būtų modelis Motorola DP4400e, DP4401e, DP4600e, DP4601e, DP4800e, DP4801e, R7a, R7. Dažnių ruožas privalo būti 136-174 MHz. Mūsų įmonė šiuo metu siūlo paremti Ukrainą, perkant Motorola R7a už specialią kaina – 440 Eur su PVM. Ši SPECIALI kaina galioja tik įrangai teikiamai į frontą aukščiau nurodytam daliniui, įsidėjus prekę  į krepšelį, suvedus nuolaidos kodą UKRAINA ir apmokėjus už įrangą. Įsigyti galite čia: https://racijos.lt/racija/motorola-solutions-mototrbo-r7a/

Jeigu radijo stotį šiuo metu turime sandėlyje – ji bus perduota Ukrainai iš karto. Jei prekės nėra – perduota kariniam daliniui vos gavus iš tiekėjo.

Dėmesio! Įsigijant radijo stotį pagal šią akciją – įranga bus perduodama tiesiai į Ukrainos karinius padalinius. Jūs gausite tik įsigyjimą įrodantį dokumentą bei priklausantį sertifikatą ar priėmimo-perdavimo aktą.

Dronai

Dronai nėra iš mūsų prekių asortimento, mes tik galime rekomenduoti kitus tiekejus, iš kurių mūsų įmonė įsigyja dronus perduodamus Ukrainai. Pateikiame kainas, kurias siūlo mums už drono įsigijimą:

DJI Mavic 3 – 2000 Eu su PVM
DJI Matrice 30T – 11858 Eu su PVM
DJI Matrice 300 RTK – 24140 Eu su PVM

Jeigu norite paremti Ukrainą dronais, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] arba telefonu +37066511111 ir mes padėsime įsigyti droną už nurodytą kainą.

Nusprendus prisijungti prie akcijos ir įsigyti įranga pas mus:

Įmonėms, pateiksime PVM sąskaitą – faktūrą. Ukrainiečių karinis dalinys pateiks priėmimo-perdavimo aktą, pagal kurį būtų galima apskaityti šią įrangą kaip paramą.

Fiziniam asmeniui, pateiksime PVM sąskaitą – faktūrą.

PALINKĖJIMAI „ORKAMS“

Taip pat ukrainiečiai paminėjo, kad už 1 racijos (nurodytos aukščiau) paramą, galėtų užrašyti palinkėjimus “Orkams”. Pvz.:

PABRĖŽIAME, kad bet kuri, bet kam ir bet kokiu pavidalu suteikta tikslinga parama paremti Ukrainą kare, yra labai svarbi, nes frontas vistiek yra vienas. Todėl AČIŪ, kurie prisidedate prie šių akcijų.

Jei nuspręsite paremti racijomis ar dronais bei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis tel. +370 665 11111 arba elektroniniu paštu: [email protected]