[ultimate_heading main_heading=”Prekių pristatymas”][/ultimate_heading]

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. „DPD Lietuva– viena pirmaujančių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Siuntų pristatymo sąlygos ir tarifai:

Perkant daugiau nei už 145 € – pristatymas NEMOKAMAS!

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Pristatymo kaina EUR su PVM

Atsiimant prekes UAB “Info S” biure (Lentvario g.3, Vilnius)

– 0 EUR

           Pristatys DPD  kurjeris į rankas – Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos

        Pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme.

    Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

 1. nuo 08.00 iki 14.00 val.;
 2. nuo 14.00 iki 18.00 val.;
 3. nuo 18.00 iki 22.00 val.;

   Likusioje Lietuvos dalyje galėsite pasirinkti pristatymo laiko intervalą 08.00-18.00. Apie pristatymą DPD kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.

Papildoma informacija: 

Dėmesio!!! Pristatymo kaina į Neringą nustatoma atskiru susitarimu. Dėl prekių pristatymo į Neringą prašome susisiekti El. paštu [email protected]

       Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 14 val. ir už jas gautas apmokėjimas, tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną „DPD“ kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

– 3,7 EUR

     Pristatant DPD  kurjeriui Jums į rankas, mokate grynais. Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

– 5,5 EUR

         DPD Pickup – atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Siuntų taške. DPD Siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią DPD Siuntų tašką iš sąrašo čia. Siuntos į DPD Siuntų taškus pristatomos per 1-3 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Prekes iš Siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorinės dienas.

Svarbu žinoti! :

      Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui. Atsiimdami siuntą DPD Siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

Siuntų dydžiai (Maksimalūs matmenys):

 • Ilgis – 61 cm;
 • Plotis – 44 cm;
 • Aukštis – 37 cm;

 1,30 EUR

    Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar DPD Siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

      Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

 

Pristatymo terminas

      Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Info S“ sąskaitą. Kai kurių prekių pristatymo terminas nustatomas individualiai.

           Jeigu šiuo metu sandelys prekių neturi, galite užklausti apie laukimo terminą ir rezervuoti reikiamą prekę, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.

 

Svarbu

        Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Ženklas „Patikimas pristatymas“ reiškia, kad siuntas Jums pristatys siuntų pristatymo bendrovė UAB „DPD Lietuva“, kuri:

 • įsipareigoja pristatyti prekes per elektroninėje parduotuvėje nurodytą terminą;
 • prisiima atsakomybę už pristatymo Lietuvoje metu siuntai padarytą žalą. Siuntos praradimo ar sugadinimo atveju taikoma iki 520 EUR (1800 Lt) žalos atlyginimo garantija;
 • garantuoja konfidencialumą, t.y., neatskleisti jokios su el. parduotuvės pirkėjais ir jų pirkiniais susijusios informacijos trečiosioms šalims;
 • garantuoja, kad prekes pristatys kurjeris, tinkamai reprezentuojantis el. parduotuvę. Kurjerio išvaizdą ir elgesį apibrėžia „DPD Kurjerio standartas“, kuris užtikrina, kad kurjeris vilkės tvarkingą uniformą su skiriamaisiais UAB „DPD Lietuva“ ženklais, profesionaliai ir mandagiai aptarnaus siuntos gavėją;
 • siuntų pristatymo bendrovės „DPD Lietuva“ patikimumą garantuoja Credit info “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatas, kuris suteikiamas tik finansiškai stabilioms įmonėms;