Vertybės

 

Mes esame atsakingi

        Mes sutinkame, kad mūsų veiksmai turi derintis su visuomenės interesais. Todėl prekiaujame tokiais gaminiais ir paslaugomis, kurie yra saugūs žmonėms, ekonomiškai naudoja išteklius ir nekenkia aplinkai. Pas mus galite priduoti nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas.

Mes skatiname inovacijas

      Siekiant užtikrinti dinamišką įmonės vystymąsi ir ilgalaikę jos sėkmę, dalyvaujame rinkų ir technologijų pokyčių sekime ir įgyvendiname reikšmingiausius sprendimus tiek įmonės, tiek įmonės klientų ir darbuotojų, kasdieninėje veikloje. Tai darydami, savo klientams pateikiame novatoriškus sprendimus, o darbuotojams – patrauklias darbo galimybes. Mes orientuojamės į rezultatą, kad užsitikrintumėme nuolatinį augimą ir finansinę nepriklausomybę.

Mes proteguojame sąžiningą, “švarų” verslą

        Mes esame atsakingi vykdydami savo kasdieninę veiklą bei siekdami geresnių įmonės rezultatų. Bendraujant tarpusavyje ir su savo verslo partneriais, abipusis teisingumas yra pagrindinė mūsų įmonės sėkmės sąlyga. Mes esame įsitikinę, kad nuo kiekvieno iš mūsų atliekamo darbo, priimtų sprendimų, tarpusavio bendradarbiavimo ir bendravimo su klientais bei partneriais, priklauso įmonės ir jos darbuotojų gerovė. Todėl kiekvienas iš mūsų atsakingai žiūri į savo darbą: esame sąžiningi, profesionalūs ir laikomės susitarimų. Mes bet kurio sandorio metu žadame tik tai, ką galime ištesėti, laikomės susitarimų bei gerbiame ir laikomės įstatymų.

Mes skatiname darbuotojų augimą asmeniniame ir profesiniame gyvenime

        Mūsų darbuotojai kuria įmonės teikiamą naudą bei pridėtinę paslaugų vertę klientams. Tik atsakingi, iniciatyvūs, savo darbui atsidavę ir motyvuoti darbuotojai gali klientui iškilusią problemą paversti savalaikiu, efektyviu ir kokybišku sprendimu. Mūsų veiklos būdas – komandinis darbas. Komandinį darbą kuria kiekvieno darbuotojo iniciatyva, profesionalumas, pasitikėjimas ir pagalba. Tikime, kad geriausi sprendimai randami įsiklausius į komandos narių nuomones ir suderinant visų pusių interesus skirtus tikslams pasiekti. Tokiu būdu savo tikslus pasiekiame lengviau, greičiau, efektyviau.