fbpx
Navigacija
Account
Krepšelyje0.00 

Parduotuvė

Grįžti į ankstesnį puslapį
Aprašymas

Aprašymas

Midland ALAN 42DS nešiojama CB radijo stotelė su naujais elektroniniais komponentais suteiks unikalią garso patirtį. Joje sumontuotas skaitmenė triukšmo slopinimo funkcija, ANL filtrai ir „Noise Blanker“ pašalins visus erzinančius triukšmus, kuriuos sukelia šaltiniai transporto priemonėje. Daugiastandartis siųstuvas-imtuvas, leis pasirinkti bet kurią Europos juostą ir veikti visose ES šalyse.

Skaitmeninė triukšmo slopinimo funkcija tai automatiniu būdu reguliuojama funkcija, leidžianti išvengti rankinio reguliavimo, įjungiama automatiškai atsižvelgiant į gaunamą signalą.

Noise Blanker ir ANL filtrai pagerina garso kokybę, daro jį švaresnį, pašalindami iš išorinių šaltinių ar transporto priemonės kylančius trikdžius. Tarp įvairių radijo stotelės funkcijų išskiriama EMG funkcija, leidžianti nedelsiant pasirinkti avarinį kanalą, funkcija pasirinkti tarp didelės ir mažos galios (4W / 1W), bei  SCAN ir Dual Watch funkcijos.

Komplekte: Radijo stotelė, Įkroviklis,  dėklas 6 AA šarminėms baterijoms, dėklas pakraunamoms AA baterijoms su įkrovimo lizdu, adapteris automobiliui su antenos lizdu, įbrėžimams atsparus Midland dėklas radijo stotelei, antena , diržo spaustukas, riešo dirželis.

Oficialus produkto puslapis:  čia

Plačiau

Papildoma informacija

Kanalų kiekis

Dažnių ruožas

Maitinimo įtampa

Instrukcijos ir dokumentacija