MAXIMA LT, UAB pažymi, kad bendrovės valdomuose prekybos centruose UAB,,Info S“ teikia bei aptarnauja radijo ryšio įrangą, atlieka darbus,susijusius s šios įrangos priežiūra. Įranga pristatoma bei darbai atliekami laiku ir kokybiškai. Dirbantis personalas pasižymi aukštu aptarnavimo lygiu ir profesionalumu. Su UAB ,,Info-S“ bendradarbiaujame nuo 2006 m., įmonė operatyviai reaguoja į visus mūsų įmonės pokyčius ir pasiūlo inovatyvius sprendimus jiems įgyvendinti.

Saugos Departamento Direktorius Nerijus Šiaulys

Maxima

Maxima

Dėkojame įgaliotam MOTOROLA SOLUTIONS atstovui Lietuvoje įmonei „Info S“ už pagalbą kuriant kokybišką ir funkcionalią ryšių sistemą mūsų įmonėje bei profesionalumą siekiant nuolat užtikrinti sklandų šios sitemos veikimą. Žinome, kad iškilus klausimams ar atsiradus nesklandumams, į juos bus sureaguota greitai, o prireikus kokybiškos radijo ryšio įrangos – visada bus pasiūlytas labiausiai mūsų poreikius atitinkantis variantas.

Generalinis direktorius Jonas Dastikas

Lifosa

Lifosa

Dėkojame mūsų patikimiems partneriams Racijos.lt už pagalbą ir radijo stoteles, kurios filmavimo metu padeda užtikrinti sklandžią komunikaciją tarp komandos narių!

Projektas Lietuvos Balsas

Lietuvos balsas